fbpx

Apie

OATY - maistinga ir skanu!

Kas mes esame

OATY atsirado iš didelio noro skaniai ir sveikai patenkinti pagrindinį mūsų poreikį maistui. Šiuolaikinėje mus supančioje aplinkoje, maistingo ir vertingo maisto klausimas yra aktualus kaip niekada, o apie tai, kokie svarbūs yra sveiki maisto produktai kasdieniame mūsų racione girdime nuolatos. Tačiau vertingų ir maistingų produktų paieškos tiek internete, tiek parduotuvių lentynose yra nelengvas iššūkis kiekvienam. Ypač, jei norime, kad tai būtų ne tik sveikesni, bet dar ir skanūs užkandžiai. Žinodami, kad dažnas su tuo susiduria, į pagalbą Jums ateiname mes. OATY – maistingi ir skanūs užkandžiai kiekvienai dienai.

Oaty - energijos ir skaidulinių medžiagų šaltinis
Avižų nauda

Avižų nauda

OATY (angl. Avižinis) atspindi pagrindinį mūsų produktą – avižinius užkandžius. Avižas pasirinkome neatsitiktinai. Tai jau senovėje paplitę ir kiekvienam lietuviui puikiai pažįstami grūdai, įvardinami kaip vieni vertingiausių. Be daugumos iš organizmui labai naudingų savybių, viena svarbiausių, ko gero, yra ta, jog avižose yra daug skaidulinių medžiagų. Besirūpinantys savo ir artimųjų puikia savijauta jau spėjo įvertinti skaidulinių medžiagų naudą organizmui. O jeigu maistas yra ne tik sveikas, bet ir labai maistingas, turintis daug energijos, praturtintas, riešutais, sėklomis ir džiovintais vaisiais? Unikalios sudėties OATY užkandžiai atitiks kiekvieno skonį ir poreikius.

Avižiniai javainiai „Oat Bites“

Pirmieji ir vieninteliai tokie Lietuvoje „Oat Bites“ javainiai puikiai tinka sveikesnio gyvenimo būdo propaguotojams, gurmanams ar tiesiog mėgstantiems skaniai pavalgyti. Tiems, kurie nuolat ieško sveikesnių alternatyvų pabodusiam greitam maistui. „Oat Bites“ užkandžiai puikiai tinka ne tik mamytei ir tėveliui, bet ir kaip užkandis vaikams, į kurių užkandžių dėžutę yra taip sunku surasti skanių ir maistingų pasirinkimų. „Oat Bites“ – daugiau nei tik paprastas javainis. Tai ranka pasiekiama energija ir nuostabi savijauta kiekvienai dienai.

Oaty - maistingi ir skanūs užkandžiai